+421904513589 navetta@navetta.sk

Po novom balenie darčekov v Bory Mall. Naše služby poskytujeme už aj v naservernejšom nákupnom centre Bratislavy. Už máme prvý mesiac za sebou, takže Vám prinášame rozhovor priamo s vedúcou tejto novej prevádzky.

Vždy usmiata a dobre naladená Dáška je náš špecialista na balenie darčekov dvojité farebné preväzy. Svoje voľné chvíle rada trávi pri čítaní kníh, pečení a korčuľovaní.

Čo máš rada na svojej práci?

Že môžem byt kreatívna, vymýšľať rôzne variácie farieb a, že ľuďom robím radosť.

Aká je práca na novo-otvorenej prevádzke v Bory Mall?

Je tej prace hlavne menej, a ľudia, ktorých som zatiaľ ja mala chcú balenie hlavne jednoduchšie ale našlo sa aj par výnimiek chvalabohu 😀 Myslím, že to je ale tým, že tam ešte sme tak známi.

Dávajú si baliť častejšie ženy alebo muži?

Muži. Ženy si väčšinou kúpia iba samostatné produkty a zabalia si darček samé.

Čo najväčšieho si balila?

Kufor na motorku, alebo ako sa to volá. 😀 Ešte jeden obrovský kuchynský robot teda aspoň krabica bola veľká.

Čo najzvláštnejšie si zabalila?

Robila som kyticu z potápačškých vecí, to bolo zaujímavé, ale vyhráva určite tehla. Pálená stavebná tehla. Tá mala slúžiť ako predohra pre malú zlatú tehličku.

Ako najradšej balíš?

Rada kombinujem farby stúh, čo sa týka papierov páčia sa mi skôr elegantnejšie a farebne jednoduchšie bez vzorov aby som sa práve s tými stuhami vedela lepšie vyhrať.

Čo nerada balíš?

Zo začiatku to boli darčekové koše tie som ozaj nerada balila a chcela som sa schovať keď som videla, že ku mne s tým niekto mieri 🙂 ale teraz to už je lepšie. To co nerada balím sa na prvé miesto dostala len nedávno.. Skateboard!

Aký darček by si chcela dostať?

Mňa vždy poteší kniha alebo oblečko, také tie dupačky pre veľkých 🙂

 

Dáška, ďakujeme ti za rozhovor a prajeme veľa spokojných zákazníkov.