+421904513589 navetta@navetta.sk

Sviatok zamilovaných sa nám nezadržateľne blíži. Či už ide o Vašu tajnú lásku, ktorej chcete vyznať svoje city alebo Vašu milovanú manželku, nižšie nájdete zopár tipov na darčeky, ktoré zaručene potešia každú ženu a Vy budete tento Valentín za hrdinu:

1.Satin Roses

Každá žena je výnimočná a teda aj darček, ktorým ju obdarujete musí byť nie menej jedinečný. A čo dokáže povedať viac Milujem ťa ako ruže. Nie však obyčajné ruže, ale večné ruže ako vaše city.

Satin Roses sú ručne robené saténové ruže vo farbách podľa Vášho želania. Či už má rada ružovú, bielu, krémovú, modrú alebo červenú, pripravíme pre Vás darček ktorý bude navždy hovoriť Milujem ťa.

2. Šperk

Klasika ale osvedčená. Či už vyberiete diamant alebo krištáľ, dajte si záležať na výnimočnosti šperku, kvalite spracovania a hlave aby ladil s ostatnými, ktoré nosí.

3. Nočné prádlo

Opäť klasika ktorá musí byť vybraná s citom a s ohľadom na ženu, ktorú chcete potešiť. Môže ísť o pohodlnú nočnú košieľku alebo niečo erotickejšie čo dodá fantáziu na správne miesta.

4. Večera

Čo je romantickejšie ako spoločné chvíle a spomienky. Vytvorte si ich na Valentínskej večeri pri príjemnom jedle a pití. Je jedno či ste vy skvelý kuchár, alebo sa rozhodnete pre reštauráciu, hlavne veľa počúvajte, uvidíte, že budete prekvapený.

5.Parfém

Flakón jej obľúbenej vône je pre väčšinu mužov náročnejšie vybrať, ale vy to určite zvládnete a vykúzlite úsmev a radosť na tvári Vašej drahej.