+421904513589 navetta@navetta.sk

KRABIČKY NA MIERU

Zabaľte to do luxusu. Na obale záleží –  naše krabičky na mieru dotvoria váš produkt k úplnej dokonalosti. Pripravíme pre vaše produkty tie najlepšie krabičky na mieru, ktoré budú reprezentovať váš produkt a s ním aj vašu spoločnosť. Krabičky sú vždy robené na základe konzultácie a vášho zadania.
Ponúkame vám široký výber tvarov, veľkostí a materiálov.

Farby krabičiek

Aby bola darčeková krabička vždy zladená s vaším produktom ponúkame vám široké portfólio farebných papierov, do ktorých môže byť krabička zabalená. Pri korporačných krabičkách vám radi vyrazíme logo vo farbe, ktoré bude dokonalo ladiť s celým dizajnom. Pre klientov, ktorí by mali záujem o darčekovú krabičku potlačenú vaším dizajnom ponúkame vysokokvalitnú ofsetovú tlač s možnosťou laminácie povrchu.  Ak chcete aby bolo váš produkt vidieť vieme vám ponúknuť výrez s priesvitným laminátovým okienkom. Každú darčekovú krabičku prispôsobíme presne pre vaše potreby od vyrazenia loga až po dozdobenia krabičky mašľou podľa Vášho výberu.

Tvary

Krabičky nemusia byť vždy štvorce. u nás nájdete aj guľaté, srdcové alebo výklopné krabičky. Guľaté darčekové krabičky – pre klientov, ktorí sú nároční a chcú dodať svojmu produktu výnimočnosť ponúkame guľaté krabičky, ktoré sú vhodné pre kvety, klobúky, kabelky a mnohé iné produkty. Srdcové krabice – tieto darčekové krabičky sú najromantickejší variant krabičky, ktorý je možné vyrobiť. Srdiečkové darčekové krabičky sú vhodné pre umiestnenie mäkkých predmetov ale aj kvetín. Výklopné krabice so stuhou – urobte to inak a zaujímavejšie. Luxusné otváracie krabice so saténovou stuhou upútajú každého. Krabička sa zatvára pomocou stuhy, ktorej farbu si môžete zvoliť podľa vašej potreby.

Výplň krabíc

V našich darčekových krabičkách sú vaše predmety vždy v bezpečí. Pripravíme vám výplň, do ktorých budú zasadené predmety ako v bavlnke. Vnútro darčekovej krabičky je možné vždy urobiť vo farbe krabičky alebo potiahnuť saténom. Farby prispôsobíme do váších korporátnych farieb aby krabička ladila zo všetkých strán. Materiál výplne môže byť molitanová výplň, ktorá je vhodná najmä pre krehké predmety, ktoré je potrebné dostatočne chrániť pri ich preprave alebo kartónové vyseky, ktoré je možné potiahnuť saténovou látkou a tá dodá luxusný vzhľad kompletnej výplni.

CENOVÁ PONUKA

Všetky cenové ponuky pripravujujeme pre každého klienta individuálne. V prípade, že máte naponáhľo, navštívte našu baliacu službu, kde si môžete vybrať darčekovú krabičku ihneď: Baliaca služba

Projekt prípravy cenovej ponuky: Tvorbe ponuky predchádza stretnutie – je pre nás dôležitý váš názor a vaše očakávania, ktoré máte na krabičku. Preto sa s vami radi stretneme, aby ste nám mohli opísať vašu predstavu o krabičke. Výber papiera – pripravíme pre vás vzorkovník, na základe ktorého si môžete zvoliť papier, ktorý vám najviac vyhovuje. Cenová ponuka – po odsúhlasení veľkosti, farby papieru a počtu kusov vám pripravíme cenovú ponuku na mieru pre vás.