+421904513589 navetta@navetta.sk

STUHY

 

Hodvábny a jemný pocit z našich krásnych darčekových saténových stúh premenia odbaľovanie darčeka na zmyselný moment, na ktorý nebude možné zabudnúť. Veľký výber farieb a rôznych šírok vám poskytne dostatok priestoru na realizáciu všetkých nápadov.

Ponúkame vám luxusné saténové/atlasové stuhy, ktoré krabičkám dodajú tú pravú darčekovú formu. Farby stúh vám prispôsobíme podľa farieb vášho produktu alebo spoločnosti. Vyberte pre svoj darček to správne prevedenie mašle alebo kokardy a dodajte tak vášmu darčeku ten správny nádych luxusu a vzácnosti či už ide o darček pre klienta alebo blízkeho priateľa. 

Mašle

U nás v Navette kladieme na stuhy veľký dôraz, pretože nám na detailoch záleží. Práve detaily dotvárajú konečný produkt a robia ho výnimočným. Prinášame vám širokú škálu farieb a veľkostí stúh, z ktorých vyčarujeme tie najkrajšie mašle pre váš darček.

Každú krabičku vám vieme pripraviť a skrášliť mašľou tak aby ju bolo možné opätovne otvárať a vkladať do nej predmety. Každá jedna mašľa je vyrobená ručne presne vo veľkosti, ktorá bude plne vyhovovať vašej krabičke.

Kokardy
Tento typ mašle sa volá kokarda. Je to veľmi pompézny typ mašle, ktorá sa využíva hlavne pri jubilejných príležitostiach a dodá vášmu darčeku pompéznosť a výnimočnosť. Naša fantázia je neobmedzená a pri výbere stúh nemáme hranice. Kokardy vám vieme pripraviť z rôznych farieb, ktoré je možné skombinovať podľa vašich predstáv. Vedia byť spravené z viacerých stúh a byť všetkých veľkostí. Na detailoch záleží.